Фінансуємо авто до 20 років
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Користуйся
просто користуйся 😊
Вартість автомобіля
$3 500
$70 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
72 міс.
$389
(15 569 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних, та обізнаний з Політикою конфіденційності ТОВ "МОТОР ФАЙНАНС"

Лізинг автомобілів в Києві

Лізинг нового чи б/в авто в Києві – найбільш поширений і раціональний інструмент придбання бв автомобіля, що дозволяє оформити угоду в короткі терміни. Даний вид послуги регулюється Законом України про лізинг і в повній мірі захищає права клієнта як споживача фінансової послуги

Отримуючи послугу фінансового лізингу Ви набуваєте права на отримання статусу власника на обраний Вами автомобіль через рік, а право володіння та користування – відразу, при цьому Ви оплачуєте тільки частину вартості авто (аванс), а лізингова компанія перераховує продавцеві основну частину, яку ви повертаєте протягом затвердженого строку лізингу. Всі умови, графік погашення суми платежу, права і зобов'язання сторін фіксуються в договорі лізингу та не можуть бути змінені у односторонньому порядку.

Ви самостійно вибираєте автомобіль з пробігом на будь-якому автомайданчику. Також можна звернутися за допомогою у підборі в лізингову компанію.

Продавцем авто може бути як юридична, так і фізична особа, які лишаються відповідальними перед Вами за стан, якість та працездатність обраного Вами автомобіля так, якби Ви його придбали одразу та за повну вартість.

Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні