Авто для роботи в ТАКСІ
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Заробляй
просто заробляй 😊
Вартість автомобіля
$5 000
$20 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
36 міс.
$392
(15 688 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних, та обізнаний з Політикою конфіденційності ТОВ "МОТОР ФАЙНАНС"

Авто в лізинг для роботи в таксі в Києві

Відкрити таксопарк в Києві можна двома способами. Перший – купити потрібну кількість авто. Другий – найняти водіїв зі своєю машиною. Останній варіант виглядає сумнівним, оскільки наймані співробітники в будь-який момент можуть звільнитися. Та й технічний стан їх машин часто виявляється далеко не ідеальним. Придбати ж потрібну кількість автомобілів може собі дозволити не кожен підприємець. І що робити в такому випадку?

Як варіант, можна купити машини в кредит. Але ще більш вигідним варіантом буде покупка авто для таксі в лізинг в Києві. Особливо, якщо ви плануєте відкривати бізнес з мінімальним стартовим капіталом.

Основні нюанси оформлення лізингу таксі в Києві

Лізинг таксі в Києві – вигідна послуга. При покупці машини таким способом її ціна розбивається на платежі, які виплачуються за графіком протягом декількох років. Так, є ще додаткові платежі (реєстрація, страховка), але ці послуги коштують недорого та несильно впливають на підсумковий розмір щомісячного внеску. Зате таким чином зменшується навантаження на бюджет компанії, і її власник може спокійно вести свій бізнес.

Погодьтеся, набагато простіше й зручніше платити за машину частинами. До того ж вона вже буде приносити певний дохід за рахунок перевезення пасажирів, а це ще більше спрощує задачу виплати щомісячних внесків. Та й щоб отримати ключі від автомобіля, потрібно лише виплатити аванс і одноразову комісію.

Якщо купувати машину для таксі в кредит, то грошові кошти видаються банківською чи іншою установою. Але для цього вам потрібно зібрати пристойний пакет документів, а потім почекати, поки вони розглянуть заявку (зазвичай це довго). Відсотки за кредитами тут теж вище, ніж в лізингових компаніях. Тому лізинг таксі в Києві в цьому плані виглядає набагато привабливіше. По суті, це звичайна розстрочка – різниця лише в тому, що виплачувати гроші потрібно не продавцю, а нашій компанії.

Схема покупки таксі в лізинг в Києві у нас дуже проста:

  1. Вибір марки й моделі машини та укладення договору з нашою фірмою.
  2. Викуп автомобіля у продавця (це робить наша компанія).
  3. Внесення авансу в обумовленому раніше розмірі.
  4. Видача ключів від машини на руки.

Далі ви можете користуватися автомобілем в комерційних цілях, отримуючи дохід з перевезення пасажирів. Вносити щомісячні платежі потрібно відповідно до укладеного раніше графіку.

Що стосується юридичних моментів, то протягом усього терміну лізингу ви вважаєтесь орендарем машини. А коли вся сума буде виплачена, документи переоформляються на вас.

Умови придбання автомобіля для таксі в лізинг в Києві

Наша компанія оформляє лізинг авто для таксі в Києві на наступних умовах:

  • авансовий платіж – від 20%;
  • термін кредитування – 1-6 років;
  • розмір одноразової комісії – 2,5% від вартості машини.

За програмою таксі в лізинг в Києві доступний великий вибір авто різних марок і моделей. Причому тут пропонуються тільки ті моделі, які ідеально підходять для перевезення пасажирів. Асортимент різноманітний, що дає можливість підібрати машини різних категорій.

Переваги співпраці з MotorFinance

Оформляючи лізинг авто для таксі в Києві в нашій компанії, ви можете розраховувати на наступні переваги:

  1. Створення власного автопарку. Наявність десятка машин різного класу дозволить вам обслуговувати всіх клієнтів – від студентів до бізнесменів.
  2. Невеликі витрати. За ту суму грошей, яку ви б витратили на придбання 1 машини, у нас ви зможете купити 4-5 точно таких же моделей в лізинг.
  3. Швидкий розгляд заявки. Заявка розглядається швидко – всього за 1 дзвінок. А лізинг авто для таксі в Києві в середньому оформляється за 4-5 днів.

До речі, ми співпрацюємо з клієнтами з будь-якою кредитною історією і не вимагаємо підтверджувати свої доходи. Тому у вас є дуже високі шанси оформити лізинг авто для таксі в Києві в нашій компанії.

Також ми співпрацюємо не тільки з юридичними, а й з фізичними особами. Це означає, що до нас можуть звертатися як успішні бізнесмени, так і майбутні підприємці, які хочуть відкрити свій бізнес в сфері автомобільних перевезень.

Тому якщо вам потрібна фінансова допомога – заповнюйте онлайн-заявку на сайті прямо зараз! Разом з нами ви можете оформити лізинг авто для таксі в Києві та реалізувати вашу мрію.

Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні