Фінансуємо авто до 20 років
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Користуйся
просто користуйся 😊
Вартість автомобіля
$3 500
$70 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
72 міс.
$389
(15 508 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних, та обізнаний з Політикою конфіденційності ТОВ "МОТОР ФАЙНАНС"

Лізинг автомобілів в Харкові

Лізинг б/в авто в Харкові – реальна можливість придбати власну машину прямо зараз! Вносите всього 20% від її повної вартості – і отримуєте ключі на руки. Остаточна сума виплачується протягом 1-6 років, причому термін співпраці з нами ви вибираєте самі.

Оформлення лізингу б/в авто в Харкові в MotorFinance: ваші переваги

Наша компанія постаралася створити всі умови, щоб ви могли стати власником машини без зайвої паперової тяганини. І з максимальною вигодою для себе. Спочатку ознайомтеся з умовами, на яких ви оформляємо лізинг б/в авто в Харкові:

 • розмір авансу – 20%;
 • термін кредитування – 1-6 років;
 • мінімальна сума на покупку машини – від $ 3500.

Кредитна історія може бути будь-яка (хороша чи не дуже), підтверджувати доходи не потрібно, достатньо лише зібрати мінімальний пакет документів (їх перелік узгоджується по телефону). У зв'язку з цим у нас в компанії дуже високий відсоток схвалених заявок, так що й ви маєте всі шанси стати власником бажаної машини.

До речі, про це. Ніяких обмежень по марках і моделях у нас немає. Єдина умова – вартість обраної машини повинна починатися від $ 3500, не нижче. При необхідності наші експерти допомагають з вибором автомобіля під ваші цілі (з урахуванням складу сім'ї, наявного бюджету та інших нюансів).

Термін, на який буде оформлений лізинг б/в авто в Харкові, ви теж вибираєте самостійно. А це прекрасна можливість підібрати такий період, щоб можна було платити внески без сильного навантаження на сімейний бюджет. Якщо ж впевнені у своїй платоспроможності – ніхто не забороняє оформити лізинг на 1-2 роки і швидко погасити всю заборгованість.

5 причин оформити лізинг б/в авто в Харкові в MotorFinance

При оформленні лізингу б/в авто в Харкові в нашій компанії ви можете розраховувати на наступні переваги:

 1. Мінімально можливий розмір платежів. Вживана машина коштує на порядок дешевше нової. А раз сума лізингу менше, то й розмір щомісячних платежів теж буде меншим.
 2. Можливість придбання брендової моделі. Престижні машини коштують дорого, але якщо вони нові. При цьому ніхто не забороняє взяти таку ж модель, тільки потриману. Наприклад, Mercedes-Benz. У плані ціни б/в машина обійдеться в рази дешевше, а в плані якості залишиться приблизно такою ж (ім'я бренду говорить саме за себе).
 3. Невелике знецінення. Нові авто дуже швидко втрачають в ціні, хоча виплати здійснюються за їх первісною вартістю. Оформивши ж лізинг б/в авто в Харкові, ви з цією проблемою не зіткнетеся, адже для старих моделей вже не так характерна велика амортизація.
 4. Гарантія надійності. Невеликий пробіг говорить про те, що машина з одного боку успішно пройшла перевірку на міцність, а з іншого – вірно прослужить ще кілька років. Або навіть більше, якщо дбайливо до неї ставитися і регулярно заїжджати на СТО.
 5. Можливість викупу або обміну. Після погашення всієї суми у вас є право викупити машину та стати її повноправним власником. Також можна повернути колишнє авто нам і взяти в лізинг вже більш сучасну модель.

Що вам треба зробити, щоб оформити лізинг б/в авто в Харкові в MotorFinance?

Процедура оформлення лізингу б/в авто в Харкові стандартна і відбувається в наступному порядку:

 1. Звернення в нашу компанію. Ви приходите до нас в офіс і повідомляєте про те, яку машину вирішили придбати.
 2. Допомога в підборі авто. Якщо ще не визначилися з цим питанням, тоді наші співробітники щільно ним займуться. Вам лише потрібно детально розповісти, для яких цілей купується машина, і в який приблизно бюджет розраховуєте вписатися.
 3. Вибір моделі. Наші експерти підберуть для вас кілька цікавих варіантів, і вам залишиться вибрати один із них. Той, який ідеально підходить за ціною та іншими критеріями.
 4. Спілкування з персональним менеджером. Разом з ним ви обговорюєте всі деталі співпраці, складаєте графік виплат і узгоджуєте оптимальний розмір щомісячних платежів.
 5. Внесення авансу. Після оплати ви отримуєте ключі від машини і стаєте її власником на весь термін співпраці з нами.

Далі залишиться тільки своєчасно вносити платежі згідно складеного раніше графіка виплат. Повністю ж розрахувавшись з нами, вам потрібно буде вирішити, що робити далі – викупити машину з переоформленням на себе або повернути її нам і взяти натомість новішу модель.

Оформляй лізинг б/в авто в Харкові прямо зараз!

Отже, до виконання заповітної мрії залишився лише один крок! Все, що вам потрібно, щоб оформити лізинг б/в авто в Харкові – це заповнити та відправити нам онлайн-заявку. Ми оперативно її розглянемо, після чого зв'яжемося за залишеними контактами та приступимо до обговорення всіх деталей спільної співпраці.

У яких ще містах можна взяти в лізинг б/в автомобіль?

На даний момент лізинг авто від компанії Motor Finance доступний у таких містах:

Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні