Про компанію (Kharkov)

Motor Finance (юридична назва ТОВ «Мотор Файнанс») – як надавач фінансових послуг/лізингдавець - спеціалізується на послугах фінансового лізингу вживаних автомобілів.

Компанія отримала ліцензію на здійснення лізингових операцій в 2020 році. Регулюванням та наглядом за діяльністю здійснює НБУ.

Ми - команда професіоналів з досвідом роботи в банках, Фінтех і IT в Україні та Європі.
Ми максимально переглянули і спростили процес для Вас можливість фінансування купівлі авто шляхом створення простого та зручного способу допомогти Вам придбати обране саме Вами, на Ваш смак та розсуд авто за відсутності усієї потрібної суми на момент придбання авто.

Більшість процесів відбувається он-лайн і не вимагає від клієнта візиту в офіс, окрім особистого підписання Договору фінансового лізингу та Вашої одночасної верифікації та ідентифікації, та, звичайно, для особистої передачі Вам придбаного на Лізингодавця як титульного (тимчасового власника) автомобіля як об’єкта фінансового лізингу.

Мінімальний строк, на яким автомобіль (як об’єкта фінансового лізингу) реєструється на Лізингодавця – це лише один рік, про що визначено у Законі «Про фінансовий лізинг» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1201-20, отже ми сподіваємося що цей рік (але може і два, три та навість п’ять років, на Ваш розсуд) Ви будете нашим Клієнтом та запевняємо, що здійснений Вами вибір ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС» у статусі Лізингової компанії був дійсно вдалим!

Найменування:
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
Код ЄДРПОУ:
43580554
Ліцензія:
надання послуг фінансового лізингу (Розпорядження Нацкомфінпослуг № 1467 від 22.06.2020)
Код КВЕД:
64.91 Фінансовий лізинг (основний)
Розмір статутного капіталу:
3 400 000 грн.
Адреса:
02141, м. Київ, вул. Олександра Мишуги, буд. 10 (4-й поверх, офіс 402)
Директор:
Матор Є.І.
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні