Авто для роботи в ТАКСІ
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Заробляй
просто заробляй 😊
Вартість автомобіля
$5 000
$20 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
36 міс.
$392
(15 627 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних, та обізнаний з Політикою конфіденційності ТОВ "МОТОР ФАЙНАНС"

Авто в лізинг для роботи в таксі в Харкові

Хочете відкрити власний таксопарк в Харкові? Тоді вам потрібно купувати оптимальну кількість машин своїм коштом. Наймати водіїв з авто немає сенсу, тому що вони в будь-який момент можуть звільнитися, і ви залишитесь ні з чим. А так рано чи пізно і станеться.

Що робити, якщо немає великого стартового капіталу на придбання такої кількості машин? Ви можете звернутися до нас в компанію MotorFinance і взяти авто для таксі в лізинг в Харкові. Це найкращий варіант для відкриття власного бізнесу з мінімальними початковими витратами.

Придбання авто для таксі в лізинг в Харкові: ваші переваги

Серед всіх видів кредитних послуг найбільш популярним є лізинг таксі в Харкові. Все тому що він надає вам цілий ряд переваг:

 1. Не потрібно купувати нову машину за повну вартість, достатньо внести лише 20% від цієї суми.
 2. Залишок розбивається на маленькі платежі, які виплачуються раз на місяць (їх розмір визначається з персональним менеджером).
 3. Додаткові витрати (реєстрація, страховка) теж включаються в загальну суму лізингу і входять в розмір щомісячного платежу.

Що ви отримуєте в результаті:

 • можна придбати необхідну кількість машин всього за 20% від їх реальної вартості (адже ключі видаються відразу після внесення авансу);
 • не потрібно збирати великий стартовий капітал;
 • думати про фінансову подушку теж не доведеться: машини з першого дня почнуть приносити дохід, яким і можна погашати заборгованість по лізингу;
 • навантаження на бюджет компанії буде мінімальним, що дозволить розвиватися далі, поступово збільшуючи кількість машин в таксопарку.

Все це і робить покупку авто для таксі в лізинг в Харкові більш вигідною, ніж кредит. З ним взагалі все складно. Процентні ставки по кредиту вище, вимоги до клієнта більш жорсткі, і шанси на схвалення заявки не такі вже й високі.

А у випадку з лізингом все набагато простіше: з документів потрібно тільки три (паспорт, техпаспорт, ІПН), заявка розглядається в той же день і вимоги до клієнтів у нас мінімальні (підтверджувати доходи не потрібно, кредитна історія може бути будь-якою).

Як відбувається процедура придбання авто для таксі в лізинг в Харкові?

Придбати авто для таксі в лізинг в Харкові дуже просто. Вся процедура виконується в кілька етапів:

 1. Ви повідомляєте, яку машину (марка і модель) плануєте купувати.
 2. Обговорюєте всі деталі співпраці (розмір авансу, графік виплат, розмір щомісячних платежів) та підписуєте договір з нами.
 3. Вносите аванс.

Далі ми викуповуємо у продавця машину, розв’язуємо всі супутні питання (реєстрація, страховка) і віддаємо вам ключі від неї. З цього моменту ви можете користуватися машиною в комерційних цілях, перевозячи пасажирів.

За документами протягом всього терміну лізингу власником автомобіля вважається наша компанія, а ви – її орендарем. Хоча фактично він весь час буде у вас. Після виплати повної суми документи переоформляються на вашу фірму, і з того моменту ви станете вже його повноправним власником.

Придбання авто для таксі в лізинг в Харкові: умови співпраці з MotorFinance

З умовами, на яких оформляється покупка авто для таксі в лізинг в Харкові, можете ознайомитися нижче:

 • аванс – 20% або більше від повної вартості машини;
 • термін співпраці з нами – від 1 до 6 років;
 • одноразова комісія – в розмірі 2,5% від повної вартості машини.

Решта умов обговорюється при особистій зустрічі з персональним менеджером або телефоном.

Вибирати машину, яка буде купуватися в лізинг, можна з широкого асортименту моделей різних цінових категорій. Всі вони добре підходять для комерційних цілей, в тому числі для перевезення пасажирів.

Співпраця з MotorFinance: просто, зручно, вигідно!

Всім клієнтам, які купують у нас авто для таксі в лізинг в Харкові, наша компанія пропонує наступні переваги:

 • швидкий розгляд онлайн-заявок (всього за один дзвінок);
 • оперативне оформлення угоди (в середньому – близько 5 робочих днів);
 • лояльні вимоги (будь-яка кредитна історія, мінімум документів, без підтвердження доходів);
 • співпраця з будь-якими клієнтами (з підприємцями-початківцями та великими компаніями).

Звернувшись до нас та придбавши авто для таксі в лізинг в Харкові, ви зможете створити крутий автопарк з машинами різного класу. А це дозволить обслуговувати різні категорії клієнтів і заробляти по максимуму.

З нами ви зможете відкрити новий бізнес з мінімальним стартовим капіталом. На ту суму, яку довелося б витратити на покупку однієї машини в автосалоні, в MotorFinance ви купите 4-5 аналогічних моделей в лізинг.

З нами ви зможете успішно розвивати бізнес і далі, адже навантаження на бюджет компанії буде мінімальним. Все завдяки поступовій виплаті невеликими платежами, розмір яких підбирається з урахуванням доходів вашої компанії.

Іншими словами, співпрацювати з MotorFinance – зручно і вигідно! Тому якщо хочете відкрити свій автопарк або збільшити чисельність машин, купуйте авто для таксі в лізинг в Харкові вже сьогодні! Надсилайте нам онлайн-заявку, і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей майбутнього співробітництва.

Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні