Фінансуємо авто до 20 років
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Користуйся
просто користуйся 😊
Вартість автомобіля
$3 500
$70 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
72 міс.
$391
(12 774 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних

Лізинг автомобілів в Одесі

Компанія MotorFinance пропонує вам можливість оформити лізинг б/в авто в Одесі на вигідних умовах. Марку і модель машини ви вибираєте самі. Графік виплат та розмір щомісячного платежу теж встановлюєте самостійно (разом з персональним менеджером). І шанси придбати авто в лізинг вкрай високі, так як у нас діють максимально лояльні умови, і ми кредитуємо практично всіх, хто до нас звертається.

Чому вигідніше оформити лізинг б/в авто в Одесі, ніж в кредит або розстрочку?

Лізинг б/в авто в Одесі – це, мабуть, найвигідніший спосіб придбати власну машину. По-перше, в нашій компанії дуже високий відсоток схвалених заявок. Чого не скажеш про банки, які відмовляють багатьом клієнтам. По-друге, мало хто дає можливість придбати б/в авто в кредит або розстрочку. Банкам вигідніше співпрацювати з офіційними автодилерами та автосалонами, які продають нові моделі. І третє – найголовніше – це переваги, які має послуга «лізинг б/в авто в Одесі»:

 1. Оптимальний розмір щомісячних платежів. Б/в автомобіль коштує дешевше нового, а, значить, і платити за нього доведеться менше.
 2. Можливість покупки брендового авто. Завжди хотіли придбати машину преміум-класу? Можна взяти таку ж, тільки вживану. Наприклад, хорошим варіантом будуть брендові марки на кшталт Mercedes-Benz, які зберігають свою ціну протягом довгого часу.
 3. Мінімальне знецінення. Для нових авто характерна велика амортизація, хоча при їх покупці в лізинг доводиться виплачувати за стартовою вартістю. Якщо ж оформити лізинг б/в авто в Одесі – ця проблема буде для вас неактуальною.
 4. Гарантія пробігу. Якщо стара машина успішно пройшла перевірку на міцність – це значить, що основна частина проблем, які характерні для нових моделей, позаду. І далі вас чекає комфортна експлуатація без зайвого клопоту (при дотриманні стандартних правил обслуговування, звичайно ж).
 5. Можливість викупу авто. Коли ви повністю розрахуєтеся за лізинг б/в авто в Одесі – можете викупити та переоформити машину на себе. Причому за ще більш вигідною ціною, адже за час, який мине вона точно знизиться.
 6. Зручний обмін. Якщо машина більше не потрібна – її можна повернути нам, а натомість вибрати новішу модель. І вже її придбати в лізинг.

Ще один нюанс полягає в тому, що старі машини коштують відносно недорого. І немає ніякої необхідності оформляти лізинг б/в авто в Одесі на 5-6 років. Звичайно, така можливість пропонується кожному, але якщо впевнені у вашій платоспроможності – навіщо тягнути час, вірно? Можна швидко розрахуватися з нами, а далі переоформити машину на себе і стати її повноправним власником.

Етапи оформлення лізингу б/в авто в Одесі в MotorFinance

Наша компанія оформляє лізинг б/в авто в Одесі в кілька етапів. Весь процес відбувається наступним чином:

 1. Звернення в нашу компанію, обговорення деталей співпраці (розмір бюджету, марка і модель обраної машини і т.д.).
 2. Експертна допомога в підборі автомобіля відповідно до ваших вимог і побажань (якщо його ще не вибрано).
 3. Вивчення представлених варіантів і остаточний вибір конкретної моделі.
 4. Складання графіка виплат та визначення розміру платежів спільно з персональним менеджером.
 5. Внесення авансу і покупка машини співробітниками нашої фірми.
 6. Вирішення всіх питань, що стосуються реєстрації та страховки.
 7. Видача ключів від машини.

Далі ви користуєтеся автомобілем і зобов'язані регулярно вносити щомісячні платежі. А після повного розрахунку вибираєте, як вчинити з ним далі – викупити та переоформити на себе або ж повернути його нам.

На яких умовах можна оформити лізинг б/в авто в Одесі в MotorFinance?

Наша компанія оформляє лізинг б/в авто в Одесі на наступних умовах:

 • розмір авансового платежу – 20%;
 • термін лізингу – 1-6 років;
 • мінімальна вартість авто – від $ 3500.

Заявки ми розглядаємо максимально швидко, рішення по конкретному клієнтові приймається за 1 дзвінок. Шанси на її схвалення є навіть у людей з поганою кредитною історією.

Також наша компанія максимально лояльна до всіх: не вимагає підтвердження доходів і не обмежує у виборі марки та моделі авто. Збирати пакет документів теж не потрібно, їх перелік мінімальний. Крім того, на прохання клієнта ми надаємо експертну допомогу в питаннях вибору машини (тобто допомагаємо підібрати оптимальну модель з урахуванням складу сім'ї, професії, бюджету і т.д.).

Оформляйте лізинг б/в авто в Одесі в MotorFinance!

Оформити лізинг б/в авто в Одесі в нашій компанії простіше простого. Для цього зайдіть на сайт та відправте онлайн-заявку, вказавши контакти для зв'язку. Вам передзвонить наш менеджер, з яким ви й обговорите всі деталі майбутньої співпраці.

У яких ще містах можна взяти в лізинг б/в автомобіль?

На даний момент лізинг авто від компанії Motor Finance доступний у таких містах:

 • <a>Лізинг б/в авто в ,<b>Запоріжжя</b></a>
 • <a>Лізинг б/в авто в ,<b>Києві</b></a>
 • <a>Лізинг б/в авто в ,<b>Миколаєві</b></a>
 • <a>Лізинг б/в авто у ,<b>Харкові</b></a>
Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні