Авто для роботи в ТАКСІ
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Заробляй
просто заробляй 😊
Вартість автомобіля
$5 000
$20 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
36 міс.
$396
(11 293 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних

Авто в лізинг для роботи в таксі в Одесі

Щоб відкрити таксопарк в Одесі, потрібно купувати необхідну кількість машин власним коштом. А це не завжди можливо, особливо при обмеженому стартовому капіталі. Є ще варіант найняти водіїв з власним авто, проте і такий варіант виглядає сумнівним. Адже наймані співробітники можуть звільнитися, і компанія залишиться без машин.

Тому єдиний варіант – це купувати авто своїм коштом. І краще за все в лізинг. Дана послуга вважається чудовим варіантом для всіх, хто хоче відкрити таксопарк з мінімальним стартовим капіталом. Тому якщо плануєте реалізувати таку ціль, можете звернутися в нашу компанію та оформити лізинг авто для таксі в Одесі.

Переваги покупки авто для таксі в лізинг в Одесі

Лізинг таксі в Одесі не просто так вважається одним з найбільш вигідних варіантів для відкриття бізнесу. Дивіться самі. Виплачувати відразу всю вартість машини не потрібно. Спочатку ви вносите аванс в розмірі 20% від її загальної ціни і відразу ж отримуєте ключі на руки. Потім кожен місяць платите невеликими платежами, розмір яких визначається на етапі укладання договору. За рахунок цього навантаження на бюджет компанії знижується до мінімуму.

Крім того, вам, як підприємцю, зовсім не обов'язково мати фінансову подушку для виплати внесків по лізингу. З моменту отримання ключів від машини ви можете відразу використовувати її в комерційних цілях – тобто перевозити пасажирів. Вона буде приносити певний дохід, що дозволить вам спокійно виплачувати щомісячні платежі згідно з графіком.

В порівнянні з кредитами, які видають банки та інші фінансові установи, лізинг авто для таксі в Одесі виглядає ще вигідніше. Банки вимагають збирати великий пакет документів і довго розглядають заявку. А в підсумку можуть зовсім вам відмовити без пояснення причин. Відсотки у них теж високі, що робить покупку машини в кредит менш привабливою.

У нас же лізинг авто для таксі в Одесі оформляється за доволі простою схемою:

  1. Ви визначаєтесь з маркою і моделлю авто, яке будете купувати, і підписуєте договір з нашою компанією.
  2. Ми викуповуємо ТЗ у продавця і розв’язуємо супутні питання (реєстрація, страховка тощо.).
  3. Ви вносите аванс в обумовленому розмірі та отримуєте ключі на руки.

Все – з цього моменту машина ваша, і ви можете використовувати її в комерційних цілях, заробляючи на перевезенні пасажирів. Єдиний момент: за документами власником ТЗ буде значитися наша компанія, а ви – її орендарем.

Машина буде у вас і потрібно тільки регулярно платити щомісячні внески. Коли ж вся сума буде погашена, автомобіль переоформляється на вашу компанію (і тоді вже ви будете вважатися її повноправним власником).

На яких умовах оформляється лізинг авто для таксі в лізинг в Одесі?

Лізинг авто для таксі в Одесі ми оформляємо на простих умовах:

  • розмір авансу – від 20%;
  • термін видачі кредиту – 12-72 місяці;
  • розмір одноразової комісії – 2,5% від ціни авто.

На вибір вам пропонуються машини різних марок і моделей, які чудово підходять для перевезення пасажирів. Асортимент великий, тому ви без проблем зможете підібрати оптимальні для себе автомобілі різних цінових категорій.

Вигідне співробітництво з MotorFinance

Чому краще за все оформляти лізинг авто для таксі в Одесі в нашій компанії? Тому що з нами ви зможете відкрити автопарк:

  • витративши мінімум часу, адже ми розглядаємо заявку за 1 дзвінок, а оформляємо лізинг авто для таксі в Одесі за 5 робочих днів;
  • підібравши будь-яку кількість будь-яких машин для обслуговування всіх категорій клієнтів;
  • витративши мінімально можливу суму грошей (на ті гроші, скільки коштує одна машина, у нас можна придбати в лізинг 4-5 таких же моделей).

Шанси оформити в MotorFinance лізинг авто для таксі в Одесі є у кожного, адже ми співпрацюємо практично з усіма. Нам не важлива ваша кредитна історія, і ми не вимагаємо підтвердження доходів. Також ми співпрацюємо як з великими компаніями, так і з простими підприємцями, які бажають відкрити свій таксопарк.

Тому якщо хочете оформити лізинг авто для таксі в Одесі – не втрачайте часу та заповнюйте online-заявку вже сьогодні. Ми швидко її розглянемо і зв'яжемося з вами для обговорення подальших деталей.

Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні