Фінансуємо авто до 20 років
Заявка
без підтвердження доходів;
з будь-якою кредитною історією;
рішення за 1 дзвінок
Аванс
підпиши договір;
внеси аванс;
реєстрацію та ОСЦПВ зробимо ми
Користуйся
просто користуйся 😊
Вартість автомобіля
$3 500
$70 000
Аванс
$2 000
$8 000
Термін договору
12 міс.
72 міс.
$391
(12 774 грн.)/міс.
Вкажи машину і дізнайся точний платіж
Для відправки заявки вкажи лише ім'я та телефон
Передзвоніть мені:
Відправити заявку
Відправляючи цю форму, я даю згоду на обробку персональних даних

Лізинг автомобілів в Запоріжжі

А ви знаєте, що послуга «лізинг б/в авто в Запоріжжі» – одна з найбільш затребуваних в нашій компанії? І тому є ряд причин. По-перше, старі машини коштують дешевше нових, а, значить, і розмір щомісячних платежів буде нижчим. По-друге, у нас немає ніяких обмежень по вибору машини – можна брати будь-яку марку будь-якої моделі. Термін кредитування теж підбирається на ваш розсуд. І це далеко не всі переваги, на які можна розраховувати при оформленні даної послуги.

Лізинг б/в авто в Запоріжжі: просто, зручно та вигідно

Якщо ви давно хотіли придбати власну машину, то лізинг б/в авто в Запоріжжі – саме те, що потрібно. По суті, ця послуга схожа з розстрочкою або довгостроковою орендою, так як тут теж потрібно щомісяця платити невеликими частинами. Тільки в даному випадку ви платите не просто за користування, а поступово розраховуєтесь за покупку машини. І після погашення всієї суми можна викупити авто і стати його повноправним власником. В цьому й полягає головна відмінність лізингу від інших схожих послуг. Хоча не тільки.

Також оформлення лізингу б/в авто в Запоріжжі має цілий ряд інших переваг:

 • прийнятний розмір щомісячних платежів (адже старі машини коштують дешевше, ніж нові);
 • можливість купити брендову модель (наприклад, новий Mercedes-Benz коштує недешево, але завжди можна взяти такий же, тільки б/в);
 • гарантія надійності (якщо у машини є певний пробіг – це говорить, що вона успішно пройшла перевірку на міцність, а далі буде служити вам вірою і правдою);
 • великий термін кредитування (лізинг б/в авто в Запоріжжі оформляється на термін від 1 до 6 років, що дає можливість підібрати оптимальний для себе період, протягом якого ви зможете розрахуватися за покупку машини без сильного навантаження на ваш бюджет).

Також наша компанія MotorFinance пропонує 2 додаткові послуги: право викупу і обміну машини. У першому випадку ви можете викупити автомобіль за вигідною ціною (дешевше, ніж він коштував на момент початку співпраці з нами). А в другому – повернути нам попередню модель і оформити лізинг на нову, більш сучасну та комфортну.

Лізинг б/в авто в Запоріжжі: як оформляється?

Лізинг б/в авто в Запоріжжі оформляється дуже просто. Все відбувається наступним чином:

 1. Ви звертаєтеся до нас в MotorFinance і говорите, яку машину хочете придбати.
 2. Якщо не визначилися з цим питанням – тоді повідомляєте ваші особисті побажання, а також бюджет, який готові виділити на покупку авто. Наші фахівці вислухають всі вимоги, після чого підберуть кілька цікавих варіантів.
 3. Ви вивчаєте представлені машини і вибираєте одну – ту, яка підходить за всіма параметрами.
 4. Далі обговорюєте з персональним менеджером всі нюанси, узгоджуєте оптимальний розмір платежів і складаєте графік їх виплат.
 5. Вносите аванс і отримуєте ключі від машини.

Після цього ви стаєте власником ТЗ і поступово сплачуєте щомісячні внески. Коли вся сума буде погашена, залишиться вибрати, що робити далі: викупити машину або повернути її нам.

Умови оформлення лізингу б/в авто в Запоріжжі

У нашій компанії MotorFinance лізинг б/в авто в Запоріжжі оформляється на наступних умовах:

 • розмір авансового платежу – 20%;
 • термін кредитування – 12-72 місяців (вибирається вами);
 • мінімальна вартість авто – від $ 3500.

При цьому ми розглядаємо заявки від клієнтів з будь-кредитною історією. Підтверджувати доходи не потрібно, достатньо лише надати мінімальний пакет документів. Рішення по вашій заявці приймається за 1 дзвінок, так що відповідь ви отримуєте максимально швидко. Також ми не обмежуємо у виборі машини – більш того надаємо експертну допомогу в цьому питанні (якщо потрібно, звичайно ж).

Простіше кажучи, в нашій компанії створені всі умови, щоб ви могли оформити лізинг б/в авто в Запоріжжі просто і швидко. І без зайвої паперової тяганини, яка завжди забирає багато часу.

Вигідний лізинг б/в авто в Запоріжжі разом з MotorFinance!

Отже, вирішили оформити лізинг б/в авто в Запоріжжі? Тоді заходьте на наш сайт і заповнюйте просту онлайн-заявку. Ми швидко її розглянемо, після чого передзвонимо вам за залишеними контактами і обговоримо всі деталі подальшої співпраці.

У яких ще містах можна взяти в лізинг б/в автомобіль?

На даний момент лізинг авто від компанії Motor Finance доступний у таких містах:

 • <a>Лізинг б/в авто в ,<b>Києві</b></a>
 • <a>Лізинг б/в авто в ,<b>Одесі</b></a>
 • <a>Лізинг б/в авто в ,<b>Миколаєві</b></a>
 • <a>Лізинг б/в авто у ,<b>Харкові</b></a>
Показати повністю
ТОВ «МОТОР ФАЙНАНС»
02140, м. Київ, пр-т Петра Григоренка 43
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб, Нд: Вихідні